Old Colwyn  Bowling Club

 

Wales

 

Dudley & District

 

1

Sue Vayro WL03094 Old Colwyn

 

Susan PughWW01997 Royal Oak

 

2

Viv Roberts WL02134 Sychdyn

 

Jodie Matthews LAD01565 Glasscutters

 

3

Ann Taylor LAD47669 Meliden

 

Claire Pugh BP01315 Dudley dell

 

4

Marlene HumphreysLAD20124 Rhuddlan

 

Tracy Wilkins LAD12038 Royal Oak

 

5

Kath Bates WL13265 Beaumaris

 

Mandy Pagett WW12456 Woodman Saltwells

 

6

Jackie Ollerton WL03237 Old Colwyn

 

Lynn Morgan LAD01564Glasscutters

 

7

Sian Ollerton LAD43487 Rhos Park

 

Natalie Bubb LAD56875 Romsley & Hun

 

8

Hazel Griffiths LAD50085 Dyserth

 

Laura Doherty LAD11166Dudley Dell

 

9

Olwen Edwards LAD50073 Llanfairpwll

 

Joanne Antcliff LAD59750Dudley Dell

 

10

Sue Dace WL41738 St Asaph

 

Pat Gilbert WW10907 Royal Oak

 

11

Jane Bowler WL14633 Conwy

 

Jan Pratley LAD25381 Woodfield

 

12

Janet Jones WS14520 Rhos Park

 

Rachel Bennett LAD00778 WBFSC

 

 

                                      Total      

                                     Total      

 

 

 

Reserves :-

Reserves from:-

Chrisitine Purnell LAD51845 Llysfaen

Carole Poynton WL14100 Old Colwyn

Gaynor White LAD41824 Rhuddlan

Mary Darling WL01602 Abergele

Gemma Davies LAD05154 Laurels

Pat Dobson LAD05111 Glasscutters

Brenda Fletcher LAD05087 Dudley Dell

Margaret Hawkes WW01992 Royal Oak

Michelle Matthews LAD05184 Glasscutters

Amanda Nicholas WL13330 Gresford Colliery

 

Captain :- Arthur Ollerton

Captain :-  Brenda Barker  

 

Vice-captain:-Margaret Hawkes

Referee :-  Ron Thomas

Referee :-N/A

 

 

Officials :- Catherine Rogers

 

 

 

 

 

 

 

 

 Langley Bowling Club

 

 

Wales

 

Dudley & District

 

 

1

Jane JonesLAD55320 Connah’s Quay

 

Julie Bullock WW11117 Hilly House

 

 

2

Emma Broad LAD31896 Gresford Colliery

 

Sarah Jones LAD05133 Langley

 

 

3

Lesley Williams CH06622 Sychdyn

 

Sarah Homer LAD29991 Rowley Labour

 

 

4

Emily Gowen LADLAD56611 Bailey Hill

 

Karen Williamson LAD40807 Rowley Labour

 

 

5

Nicola Cooper LAD29562 Connah’s Quay

 

Alison Gaynham WW04688 Dudley Dell

 

 

6

Lynda Curzon LAD15799 Sychdyn

 

Sarah Fletcher LAD41527 Dudley Dell

 

 

7

Gay Cooper LAD10541 Connah’s Quay

 

Natasha Wright LAD49290 Hilly House

 

 

8

Sarah Penlington LAD58194 Bailey Hill

 

Leanne Attwood LAD41528 Rowley Labour

 

 

9

Kath Altmann WL02711 Mancot

 

Karen Rolls WW02000 M&B/Langley

 

 

10

Sue Tidman LAD40682 Hawkesbury

 

Stacy Shipley LAD31417 Rowley Labour

 

 

11

Pauline Jackson LAD20171 Trefnant

 

Ruth Brookes BP10407 Woodman Saltwells

 

 

12

Linda Williams LAD20191

Hawkesbury

 

Kaye Coulthard WW03563 Dudley Dell

 

 

 

                                        Total    
                                        Total     

 

 

 

 

Reserves from :-

]

Reserves from :-

 

Sarah Nicholas WL15226 Gresford Colliery

Lesley Williams CH02890 Mancot

Sandra Over LAD43549 Llay

Joan Billingham WW02139 Woodman Saltwells

Karen Green LAD59732 Woodman saltwells

Maggie Hulme WW04689 Dudley Dell

Katy Lang LAD05116 Langley

 

 

Kath Rubery WW 07350 Netherton Cons

 

Captain :- Carl Curzon

Captain :- Maggie Hulme

 

 

Vice-captain: Pauline Jones

 

Officials :-Vernon Tidman

Referees :- Steve Homer