Home - Colwyn Bay Royal British Legion

 

 

Wales

 

Staffordshire

 

1

Ben Hewitt (Capt)               Abergele

 

Rhys Cookson                          Penkridge

 

2

Callum Sorfleet                  Bethesda

 

Cody Everitt                              Penkridge

 

3

Finlay Prytherch              Caernarfon

 

Josh Jarvis                               Pennfields

 

4

Harry Lawton                   Rhos Park

 

Joe Dickin                             Glasscutters

 

5

Andrew Hughes              Caernarfon

 

Tom Aulton                                  The Rag

 

6

Rhys Boulton       Penrhyn New Hall

 

Jack Smith                                    Amasal

 

7

Tom Owen                          Mochdre

 

Ellis Green                 Woodman Saltwells

 

8

Emily Owen          Penrhyn New Hall

 

Amy Noon                                     Amasal

 

9

Lucy Parisella      Penrhyn New Hall

 

Jack Lester                               Penkridge

 

10

Mathew Hewitt                    Abergele

 

Ryan Boult                              Stafford BC

 

11

Ryan P Williams       Penmaenmawr

 

Jake Leeding                            Pennfields

 

12

James Todd                           Conwy

 

Rory Rollason                           Pennfields

 

 

Total

 

Total

 

 

 

 

Reserves

Reserves

 

Joseph Redmond                                  Bangor

Elise Lambert                                Cradley S&S

 

Jack Davitt                                       Caernarfon

Millie Warr                                          Penkridge

 

Daniel Owen                                    Beaumaris

 

 

Jake Hall                                              Trefnant

 

 

Richard Jones                      Penrhyn New Hall

 

 

Hari Owen                            Penrhyn New Hall

 

 

Charnjit Grewal                       Academi Llanfair

 

 

Cai Morgan                             Academi Llanfair

 

 

Carwyn Hughes                      Academi Llanfair

 

 

Elvis Laverty                           Academi Llanfair

 

 

Officials

Officials

 

Dusia Price                                         President

Chris Lester                               Team Manager

 

Peter Higham                                Life Member

Di Lester                                    Team Manager

 

David Walker                      Tournament Officer

 

 

Dave Jones                                          Selector

 

 

Lee Davitt                                          Selector

 

 

Phil Maddox                                    Coordinator

 

 

Assistant Referees:

Alan Davies (Craigydon)

Derrick Evans (Rhuddlan)

Referee: TBC

 

 

 

 

Away - Springvale Sports & Social Club (Green No. 1)

 

 

Wales

 

Staffordshire

 

1

Ieuan Pugh (Capt)           Esclusham

 

Ben Fieldhouse                     Wombourne

 

2

Nathan Lacey                  Esclusham

 

Connor Bray                                       Yale

 

3

Joseph Davies                 Johnstown

 

Jacob Ash                                         Penn

 

4

Eliot Hall                    Garden Village

 

Owen Evans                 Willenhall Nordley

 

5

Matthew Stevenson         Johnstown

 

Toby Hobbs                                      Penn

 

6

Jake Barlow              Garden Village

 

Joe Furgusson         Short Heath Liberals

 

7

Joe Hayes                            Cunliffe

 

Ethan Hall                     Willenhall Nordley

 

8

Thomas Jones                    Nercwys

 

Ross Page                Short Heath Liberals

 

9

Matty Worden        Gresford Colliery

 

Tom Bate                                Dudley Dell

 

10

Ryan Bond (V/C)       Ceirriog Valley

 

Tom Skidmore                      Cradley S&S

 

11

Joe Langford                   Esclusham

 

Lucy Skidmore                      Cradley S&S

 

12

Sam Williams                        Cunliffe

 

Josh Karadag                                     Yale

 

 

Total

 

Total

 

 

 

 

Reserves

Reserves

 

Josh Davies                               Ceirriog Valley

Mia Benton                                                Penn

 

Keiron Hallet                                               Llay

Harry Scott                                  Stafford Road

 

Josh Venables                                            Llay

 

 

Rebecca Davies                               Johnstown

 

 

Keira Edwards                                  Johnstown

 

 

Adam Delooze                                Penyffordd

 

 

Jess Lacey                                       Esclusham

 

 

Owain Jones                                             Chirk

 

 

Officials

Officials

 

Brenda Jones                                 V/President

Alison Baird                       Competitions Officer

 

Matt Foster                                                CEO

Mark Bircumshaw              Secretary/Treasurer

 

Pauline Lindley                                  Secretary

Jamie Richards                          Team Manager

 

Kevin Stevenson                                  Selector

Charlotte Peters         Assistant Team Manager

 

Jay Salisbury                                        Selector

TBC                                       Assistant Referee

 

 

TBC                                       Assistant Referee